Kategorie
Najnowsze
VFD28595
Hoxton Honey
29,00 zł
SCT31
Barely 18
34,00 zł
DVD36003
Blonde Ambition
24,00 zł
11504
Oh Boy Thats a big toy
29,00 zł
VFD28596
Be My Toy Boy
29,00 zł
Kontakt
Firma CENTER
31-038 Kraków
ul. Starowiślna 37
e-mail info@firmacenter.pl

Kontakt  telefoniczny:
tel. (12) 421-54-71

Pn-Pt 12-17

B - TENGA EGG. ( 6 szt. ) - Masturbator dla Panów

Kod produktu: V1010/PACK
Dostępność: Dostępny
Cena: 129,00 zł
109,00 zł

Ilość: - +

Komplet 6 różnych masturbatorów Tenga Egg,
Tenga Egg dzięki wyjątkowemu układowi wewnętrznych wypustek pozwala osiągnoć wyjątkowy orgazm.

Opisy modeli znajgdujących się w zestawie.

Twister - W środku tak rozciągliwego masturbatora znajdują się prążki, które delikatnie ściskają, a zarazem masują członek. Obracając go na boki można czerpać dodatkową przyjemność, gdyż pod każdym kątem użytkowania zmienia się uczucie stymulacji.

Stepper - Intensywny masaż zapewniony jest dzięki silikonowym, poziomym trójkącikom, które wypełniają wnętrze masturbatora. Ich wyraźny kształt pozwala cieszyć się intensywną stymulacją członka na całej jego długości.

Spider - Wnętrze masturbatora pokrywa powłoka przypominającą drobną pajęczynę, która pod niepozornym wyglądem jajeczka kryje za sobą tajemnicę przyjemności z tak zmysłowego masażu. Siateczka stymuluje najbardziej wrażliwe miejsca na penisie.

Silky - Wnętrze masturbatora wypełnione jest dużą ilością podłużnych żyłek, które są urozmaiceniem w drodze dojścia do punktu kulminacyjnego. Ruch podczas aktu masturbacji staje się prawdziwą przyjemnością, która doskonale pieści i stymuluje całego członka.

Clicker - Wypustki to jedno z przyjemniejszych doznań podczas aktu masturbacji, które pobudza bodziec odpowiedzialny za receptor czucia. Ich wyrazistość pozwala na intensywną stymulację penisa na całej długości.

Wavy - Struktura wewnętrzna masturbatora jest bardzo zróżnicowana, dzięki czemu każdy ruch jest intensywnie odczuwalny. Liczne wypukłości, prążki i falki potęgują doznania oraz doskonale stymulują członek.